Kontaktné šošovky Acuvue Oasys

Rôzne prostredie, prírodné podmienky, alebo či ste vnútri alebo vonku, tak tieto faktory môžu unaviť vaše oči a vysušiť ich. Monitor počítača, klimatizácia alebo zafajčené priestory vysušujú oči a dráždia ich. Kontaktné šošovky Acuvue Oasys s technológiou Hydraclear plus dokonale zvlhčujú vaše oči aj v tých najnáročnejších podmienkach. Technológia Hydraclear plus je kombináciou materiálu vysokopriepustného pre kyslík a zvlhčujúcej zložky. Vďaka nemu sú vaše oči dostatočne zvlhčené a nie sú podráždené. Navyše vysoko zmáčanlivý a hladký povrch šošovky umožňuje dokonalé pohodlie pre oči, ktoré sú na vysušenie veľmi citlivé.

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys majú množstvo výhod: obsahujú vlhkosť očí a obnovujú vlhkosť očí a obnovujú pocit vlhkosti aj v tých najnáročnejších podmienkach, uľavujú od pocitu suchých očí, netreba pri nich používať zvlhčujúce kvapky, je možné s kontaktnými šošovkami aj spať, zabezpečujú stopercentnú ochranu proti UV žiareniu a indikátor rub-líc obsahuje zviditeľňujúce zafarbenie, aby sa zlepšila manipulácia so šošovkami.

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys sú pre ľudí, ktorí majú problémy so suchými očami a pracujú v náročných podmienkach. S kontaktnými šošovkami Acuvue Oasys sú vaše oči dokonale vlhčené a cítite sa s nimi pohodlne celý deň.