Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism sú dvojtýždňové kontaktné šošovky od firmy Johnson  Johnson. Patria k najvyššej triede dvojtýždňových kontaktných šošoviek. Poskytujú celodenné zvlhčenie po celý deň i v tých najnáročnejších podmienkach.

Vďaka technológii HydraClear, ktorá je kombináciou silikón-hydrogélového materiálu vysoko prepúšťajúci kyslík a zvlhčujúcej zložky, ktorá prepúšťa takmer sto percent kyslíka a hladký povrch minimalizuje povrchové trenie. Kontaktné šošovky sú teda flexibilné a zvyšujú stabilitu slzného filmu.

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism majú vysokú účinnosť proti škodlivému UV žiareniu. Chránia oko pred 99% UV-B a 95% UV-A žiarením. Obsahujú viac zvlhčujúcej zložky ako Acuvue Advance for Astigmatism. Prepúšťajú až 98% kyslíka a poskytujú pohodlie v suchom a klimatizovanom prostredí. Originálny systém stabilizácie šošovky udržiava šošovku v správnej polohe aj pri aktívnom životnom tempe. Navyše udržiava zrak jasný a ostrý či už pozeráte televíziu alebo ste v práci.

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism sú úľavou pre suché oči a vďaka prepúšťanému kyslíku oči vyzerajú zdravo a sviežo.