Denné kontaktné šošovky 1-Day Acuvue Moist

Kontaktné šošovky 1-Day Acuvue Moist umožňujú udržiavať pocit vlhkosti vašich očí počas celého dňa. Sú určené práve pre vás, ak potrebujete dlhotrvajúce pohodlie, máte problémy so suchotou očí ku koncu dňa pri používaní jednorázových šošoviek, máte sezónnu alergiu alebo každý deň chcete nosiť čerstvé a čisté kontaktné šošovky.

Šošovky 1-Day Acuvue Moist korigujú ako krátkozrakosť, tak aj ďalekozrakosť a majú množstvo výhod. Vaše oči sa budú cítiť pohodlne aj na konci dňa, dokonale chránia oči pred UV žiarením, veľmi ľahko sa aplikujú na oči aj ľahko sa vyberajú. Zároveň každý deň sú nové a čerstvé, pripravené chrániť váš zrak. Navyše dostanete 5 skúšobných párov kontaktných šošoviek zadarmo.

Tajomstvo kontaktných šošoviek 1-Day Acuvue Moist spočíva v exkluzívnej technológii Lacreon. Tá obsahuje zložku bohatú na vlhkosť, ktorá zabezpečuje vlhkosť šošovky po celý deň, aj na konci dňa. S kontaktnými šošovkami 1-Day Acuvue Moist začnete každý deň s novým čistým párom a vaše oči budú v pohodlí po celý deň.