Kontaktné šošovky Johnson & Johnson

Spoločnosť Johnson & Johnson je jednou z najväčších spoločnosti na svete. Už viac ako 120 rokov sa venuje zdraviu ľudí. Je jednou z mála spoločností, ktorá ponúka najkomplexnejší sortiment výrobkov pre zdravotnú starostlivosť a poskytuje s tým súvisiace komplexné služby. V jej výrobnom portfóliu nájdeme celé spektrum výrobkov zdravotnej starostlivosti a teda nielen kontaktné šošovky. Firma Johnson & Johnson má svoje zastúpenie aj na Slovensku.

Kontaktné šošovky Johnson & Johnson vynikajú vysokou priepustnosťou kyslíku a majú veľmi dobrú optickú kvalitu. Kontaktné šošovky Johnson & Johnson sú vyrábané unikátnym výrobným postupom, ktorý zabezpečí svojim nositeľom najvyššie pohodlie pri nosení kontaktných šošoviek.

Johnson & Johnson Vision Care je v rámci spoločnosti Johnson & Johnson divíziou zaoberajúcou sa výrobou, vývojom a distribúciou kontaktných šošoviek rady ACUVUE. Kontaktné šošovky ACUVUE od spoločnosti Johnson & Johnson Vision Care spôsobili pred viac ako 15 rokmi revolúciu v kontaktológii. Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam a kvalite sa stali najpredávanejšími kontaktnými šošovkami na svete.

Všetky typy šošoviek ACUVUE obsahujú UV filter, ktorý chráni oči pred ultrafialovým žiarením. V ponuke Johnson & Johnson Vision Care nájdete šošovky 1-day Acuvue Moist, 1-day Acuvue Trueye, Acuvue Oasys, Acuvue Advance a ďalšie.